Последние новости Украины и мира

alt
Программы #UANEWS Власник броньованого "Кадилаку" Ляшка Гулак став депутатом
#Політика #Корупція #Верховная рада #Депутати #Олег Ляшко
Власник броньованого "Кадилаку" Ляшка Гулак став депутатом
11.10.2018 , 15:04
Альона Мовчан
95
15

Начальник охорони Ляшка ставши народним депутатом Верховної Ради

Замість дружини Олег Ляшко взяв свого головного охоронця. Центральна виборча комісія визнала Олександра Гулака обраним народним депутатом України від "Радикальної партії". У 14-му він йшов за списком політичної сили під номером 30.

І ось вже на наступному сесійному тижні новоспечений депутат сяде у крісло першої дружини Ляшка Тетяни Юзькової, яка, до речі, у свій час зайняла місце співачки Злати Огневич. Юзькова ж стала членом нової ЦВК. 

До речі, дивний збіг… ЦВК визнала нового члена ВРУ через день після його дня народження. Оце так подаруночок!

Раніше Гулак працював помічником одного із радикалів Олексія Ленського, а у минулому скликанні став радником самого Олега Валерійовича. Та, як видно, на цьому його професійний ріст не зупинився… 

І хоча на сайті Ради нардеп ще не з'явився, на своїй сторінці у Facebook новою роботою він вихваляється. Не кожного ж дня так фартить – потрапити до парламенту.

Цікаво ще й те, що це саме той Гулак, у якого головний радикал країни вже два роки поспіль орендує броньований Cadillac Escalade 2011 року. Як відомо, у декларації Ляшка вказано: машина належить саме пану Олександру…

Та й це не все! Українським журналістам вдалося з'ясувати, що він очолює службу охорони лідера "Радикальної партії". Власне цим і пояснюється роль Олександра Гулака у політиці!

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.


Загрузка...

останні новини