Последние новости Украины и мира

alt
Программы #UANEWS Українські водії влаштували бойкот через ціни на бензин
#Корупція #Гроші #Новини України #Чиновники
Українські водії влаштували бойкот через ціни на бензин
11.10.2018 , 15:12
Лариса Шурига
92
15

У четвер, 11 жовтня, водії багатьох міст по всій країні зупинили автівки, увімкнули "аварійку" та синхронно сигналили, протестуючи проти зростання цін на паливо.

В Україні – "бензиновий бойкот". Акція тривала з дев'ятої до десятої ранку. Так, на трасах Київ – Одеса та Київ – Чоп практично зупинився рух.

Проте у столиці всеукраїнський флешмоб підтримали одиниці. Декілька автомобілів зупинились біля обочини на вулиці Грушевського. На лобові стекла водії причепили плакати зі словами протесту проти існуючої цінової політики.  

На Хрещатику змін у русі транспорту не спостерігалось. 

А ось Київська область виявилась набагато активнішою за саму столицю. Наприклад, значно більшої популярності акція набрала у Броварах.

Кожне відвідування заправки для українських водіїв стає шоком. Ціни на АЗС майже з кожним днем зростають. Тільки на цьому тижні вартість "95-го" збільшилась в середньому на 50-60 копійок за літр і подекуди досягла 35 грн. 

Деякі експерти пов'язують стрімке подорожчання із знеціненням гривні та зростанням вартості нафти на світових ринках. Інші – впевнені, що причиною стала бездіяльність антимонопольного комітету та відсутність адекватної реакції з боку Уряду. 

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.


Загрузка...

останні новини