Последние новости Украины и мира

alt
Программы #UANEWS Супрун знайшла покликання?
#Політика #Верховная рада #Гройсман #МОЗ #Супрун
Супрун знайшла покликання?
11.10.2018 , 14:48
Катерина Рябошапка
82
15

"Руйнівниця міфів" Уляна Супрун у відставку не збирається. А навпаки, очільниця МОЗу знайшла нове покликання – буде читати лекції на конференції з питань соціальних медіа

Поки у Верховній Раді обурюються медичною реформою та звертаються до Кабінету Міністрів із проханням звільнити Супрун із займаної посади, очільниця МОЗу збирається взяти участь у найбільшій у світі конференції з питань соціальних медіа. 

Що робитиме виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я серед спеціалістів з комунікації? Читатиме лекції поряд із представниками ВВС. Можливо, поділиться досвідом, як роздавати поради у Facebook так, щоб ними користався цілий голова Верховної Ради. 

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України: 

...Хочу повідомити, що я активно користуюся порадами Уляни Супрун. І маленькі гриби не збирав...

Рівень майстерності Супрун у сфері соціальних медіа дійшов вже до того, що на рішення профільного комітету Верховної Ради про висловлення їй недовіри, виконувач обов’язків міністра відповідає черговим постом. Самі засідання комітету Супрун ігнорує і своїх заступників туди не пускає. Якісній комунікації між міністерством та Верховною Радою це, ясна річ, не сприяє.

Ігор Шурма, член комітету ВР з питань охорони  здоров’я: 

...Ви знаєте, я не збираюся вести дискусії з якимось "фейсбуковим чучелом". Яке не підписується, як міністр. А діє, як приватна особа. Таких людей є дуже багато. Хочете дискутувати – є площадка у Верховній Раді, площадка Міністерства охорони здоров’я. Більш ніж два роки не проводиться жодна колегія МОЗ. А я є член колегії і мені незрозуміло, як приймаються ті рішення. Хочете площадку медійну – у прямому ефірі, я готовий приходити і дискутувати...

Нагадаємо, що при вступі на посаду прем’єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяв, що цей уряд не буде урядом зірок Facebook. Вочевидь, на виконувачів обов’язків міністра це правило не розповсюджується. 

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.


Загрузка...

останні новини