Последние новости Украины и мира

alt
Программы #UANEWS Рада проголосувала за розмінування Донбасу
#Політика #Армія #Новини України #Донбас
Рада проголосувала за розмінування Донбасу
06.12.2018 , 18:28
Яна Маєвська
62
15

Парламент 242 голосами ухвалив проект закону про протимінну діяльність в Україні.

Документ був розроблений спільно із міжнародними партнерами. Він передбачає гуманітарне знешкодження "полів смерті" на Сході країни. А також визначає, хто і як може проводити розмінування територій, які мають бути вимоги до фахівців у цій сфері, ліцензування та джерела фінансування протимінної діяльності. 

Артур Герасимов, народний депутат України:

"Є фінансування багатьох міжнародних організацій, установ. Фінансування йде від ЄС, від НАТО. І зараз це питання пришвидшиться, через те що ми створили завдяки цьому законопроекту ефективну модель того як це буде відбуватися. Починаючи від голосування, продовжуючи організацією безпеки тих, хто буде займатися цим".

Наразі, в Україні сім тисяч квадратних кілометрів території, які всіяні вибухонебезпечними предметами. З початку бойових дій на Донбасі жертвами мін і снарядів стали 1 858 осіб. Кількість загиблих становила 482 особи, з них 21 дитина. Такі дані занесли Україну в список країн із найбільшими показниками смертності після Афганістану, Лівії, Ємену та Сирії.

Читайте нас в Facebook і Тwitter, також підписуйтесь на канал в Telegram, щоб завжди бути в курсі важливих змін в країні і світі.

 


Загрузка...

останні новини