Последние новости Украины и мира

alt
Программы #UANEWS Гарячій воді у столиці – бути
#Політика #Київенерго
Гарячій воді у столиці – бути
11.10.2018 , 13:02
Вадим Ремісько
58
15

Гаряча вода таки буде в Києві. Господарський суд столиці затвердив мирову угоду між НАК "Нафтогаз" та КП" Київтеплоенерго"

Гаряча вода таки буде в Києві. Господарський суд столиці затвердив мирову угоду між НАК "Нафтогаз" та КП" Київтеплоенерго". Таким чином борги приватної компанії "Київенерго" перейшли до комунального підприємства, тож тепер місто розплачуватиметься за попереднього монополіста надавача послуг.

"Нафтогаз" через борг приватної структури припинив поставку газу Києву. Тож "Київтеплоенерго" змушене було взяти на себе фінансові зобов'язання "Київенерго", щоб кияни мали гарячу воду і опалювальний сезон розпочався вчасно. Варто зазначити, що спочатку позиція столичної влади була категорична, мовляв, чому місто повинно платити борг за комерційну структуру. Але врешті міськрада таки пішла на поступки.

Загальна заборгованість "Київенерго" перед "Нафтогазом" становить приблизно 3 мільярди 300 мільйонів гривень. Левова частка цієї суми – це невиплата споживачами за надані послуги. Утім попри мирову угоду, кияни гарячу воду поки так і не отримали. І незважаючи на обіцянки від мера Києва Віталія Кличка та прем'єра Володимира Гройсмана, довгоочікувана послуга все ніяк не з'явиться. Тож коли нарешті жителі столиці таки отримають гарячу воду поки невідомо.

Як повідомляв NewsNetwork, у Києві обіцяють включити гарячу воду разом з опаленням. Про це заявив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури Дмитро Науменко.


Загрузка...

останні новини