11.10.2018 , 15:37
Вадим Ремісько
15
15

Збірна України зіграла внічию з Італією 1:1. Матч у Генуї був присвячений загиблим при обвалі мосту Моранди

Національна збірна України у товариській зустрічі зіграла внічию з Італією 1:1. Матч у Генуї був присвячений пам'яті загиблим при обвалі мосту Моранди. І наша делегація відвідала місце трагедії та поклала квіти.

"Скуадра Адзурра" в останніх дев'яти матчах виграла лише раз, тож перемога над "синьо-жовтими" їм потрібна була як повітря. У першому таймі глядачі голів не побачили, хоча італійці контролювали гру і могли відкривати рахунок, натомість українці ніяк не могли вийти в атаку через пресинг суперника.

У другій половині гри тиск господарів дещо зменшився, однак їм вдалося забити м'яч. П'ятов помилився після удару Бернардескі. Проте італійці раділи не довго. Уже через декілька хвилин Малиновський після розіграшу кутового забив дебютний гол за збірну.

До кінця зустрічі Адзурри продовжували атакувати намагаючись вийти вперед, але підопічні Шевченка зуміли вистояти і довели матч до нічиї. Тож перед матчем з Чехією 16 жовтня у наших футболістів настрій має бути хороший.