05 июня 2018

Таки дзвонив: ФБР має докази проти Манафорта

Колишнього голову президентської кампанії Дональда Трампа Пола Манафорта звинувачують у спробі тиску на свідків.

Про це заявив спецпрокурор США Роберт Мюллер у своєму клопотанні до суду.

Обвинувач зазначив, що Манафорт декілька разів намагався зв'язатися з представниками компанії, з якою він працював до 2014 року в інтересах колишнього президента України Віктора Януковича.

Мюллер уточнив, що у розпорядженні Федерального бюро розслідувань є документи та телефонні розмови, які безпосередньо вказують на спробу контакту із потенційними свідками: політтехнолог намагався зв’язатися зі свідками телефоном, через посередника та через закодовану програму обміну повідомленнями.

Один зі свідків у справі повідомив ФБР, що Манафорт зв’язався з ним та спробував "схилити його до надання неправдивих свідчень".

У клопотанні спецпрокурор звернувся до суду із проханням скасувати чи переглянути рішення відправити політтехнолога Манафорта під домашній арешт до початку судових слухань.

Нагадаємо, нещодавно були оприлюднені подробиці переписки одного з лідерів Опозиційного блоку Сергія Льовочкіна із Полом Манафортом. У переписці "сірий кардинал" Януковича обговорював стратегію відмивання власного іміджу, підвищення рейтингу телеканалу "Інтер" та навіть корупційні схеми.

Раніше повідомлялося, що у вересні 2017 року Мінюст США звинуватив Пола Манафорта і його партнера Річарда Ґейтса, що вони у період якнайменш з 2006 до 2015 року заробили в Україні десятки мільйонів доларів, та з метою приховати ці суми партнери відмивали кошти через численні компанії, партнерства і банки у США й інших країнах.

Джерело: YouTube, фото – з відкритих джерел