28 февраля 2018

Головні події 27-28 лютого

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 27-го до ранку 28 лютого 2018 року:

МОЗ вимагає пояснень щодо Крисіна

МОЗ хоче, аби Інститут серці надав пояснення, чому у дитячому відділенні перебував співучасник убивства журналіста Юрій Крисін. Відомство також просить лікарів з'ясувати, чи дозволяє стан здоров'я чоловіка брати участь у судових засіданнях.

Порошенко призначив двох суддів

Президент України своїм указом призначив Сергія Головатого та Василя Лемака суддями Конституційного суду. Головатий колись працював міністром юстиції, а Лемак очолював одну з кафедр юридичного факультету Ужгородського національного університету.

"Легітимний" збирає прес-конференцію

Президент-втікач Віктор Янукович планує провести 2 березня прес-конференцію у Москві. "Легітимний" нібито має представити докази причетності нинішньої української влади до розстрілів на Майдані.

Помер легендарний льотчик-випробувач

Держпідприємство "Антонов" повідомило про смерть 88-річного льотчика-випробувача Юрія Курліна. Курлін брав участь у створенні легендарних літаків сімейства "АН" і мав звання Героя Радянського Союзу.

Храм Гробу Господнього знов відчинений

Після триденного протесту представники церкви відчинили для паломників двері храму Гроба Господнього у Єрусалимі. Головна святиня християнства не працювала через незадоволеність конфесій податковою політикою місцевої влади.