ТЕМА ТИЖНЯ: Допит Савченко. Гранати і "Миротворець"
ТЕМА ТИЖНЯ: Допит Савченко. Гранати і "Миротворець"
  • Источник: facebook.com/Savchenko.Nadiia

Головною персоною минулого тижня по праву можна назвати Надію Савченко. Народна обраниця встигла виїхати з України, повернутись назад і потрапити до бази "Миротворця", побула свідком і майже стала підозрюваною, а ще, як кажуть, хотіла закидати гранатами сесійну залу Верховної Ради. Але про все по порядку.

Генпрокуратура тисне на Савченко за неявку

Депутатку викликали на допит до СБУ. Савченко мала дати свідчення у якості свідка по справі Рубана. Проте народна обраниця заявила, що взагалі не отримувала повістки, і додала, що перебуває в ПАСЕ. Поїздку нібито було узгоджено з колегами у Верховній Раді.

Савченко хоче отримати повістку особисто

До закликання Савченко долучилась і Генеральна прокуратура. Очільник ГПУ заявив, що депутатка не у Страсбурзі, а в Іспанії, і пригрозив подати до парламенту клопотання про зняття недоторканності.

Від героя до ворога: влада "зливає" Савченко

Савченко все ж з'явилась на другий допит 15 березня. Повернувшись, вона звинуватила голову Верховної Ради Андрія Парубія у тому, що під час Євромайдану саме він заводив снайперів у готель "Україна". Щоправда, невдовзі депутатка заявила, що мала на увазі не спікера, а парламентарія Сергія Пашинського. Біля стін СБУ Савченко розповіла, що їздила у Європу, аби дати свідчення проти корумпованого режиму Президента Порошенка.

У комітеті нацбезпеки позбутись Савченко хотіли ще 2016-го

Колеги-нардепи вирішили виключити Савченко зі складу комітету ВР з нацбезпеки та оборони. Як виявилось, позбутись Надії хотіли ще з 2016-го.

У Раду внесли подання на арешт Савченко

Тим часом генпрокурор таки виконав обіцянку взятись за Надію. Луценко вніс на розгляд парламенту подання щодо притягнення до кримінальної відповідальності, затримання й арешту депутатки. В ГПУ заявили, що Савченко особисто планувала теракт у Раді.

Обраниця нібито пронесла з собою у парламент ручні гранати. Проте цю інформацію остаточно не підтвердили, адже Савченко має статус парламентарія, і її особисті речі ніхто не оглядав. Сама ж депутатка пояснила, що має нагородну зброю, яку їй подарував особисто спікер парламенту Андрій Парубій. Савченко додала, що кожен українець хоча б раз мріяв підірвати Верховну Раду або Адміністрацію Президента.

Геращенко відправив Надію у "чистилище"

Під кінець тижня Савченко внесли до бази "Миротворця", пояснивши, що вона готувала теракт на замовлення країни-агресора. Депутатка відкинула усі звинувачення і заявила, що готова повернути Президентові "золоту зірку" Героя України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram