ТЕМА ТИЖНЯ: Прес-конференція Петра Порошенка
ТЕМА ТИЖНЯ: Прес-конференція Петра Порошенка

Прес-конференція Президента України Петра Порошенка стала однією з основних подій тижня. Щоправда, ажіотаж навколо першої особи держави до зустрічі з журналістами був більшим, ніж після неї.

Порошенко пожалівся не своє життя, яке "не цукор", і заявив, що став суттєво біднішим за чотири роки свого президенства. Тим часом у е-декларації гаранта за 2016 рік зазначено, що він володіє більш ніж сотнею компаній. У своєму Міжнародному інвестиційному банку Президент зберігає близько 26 млн грн. До слова, декларацію за 2017-й лідер поки не вніс до Єдиного реєстру.

Саме зі своїх задекларованих доходів, стверджує Президент, він і оплатив різдвяний відпочинок на Мальдівах. Ця поїздка Порошенка стала головним скандалом січня. Глава держави запевнив, що перетинав кордон відкрито, під своїм прізвищем, і навіть на островах продовжував працювати.

"Згідно з Конституцією, Президент не має права передавати свої обов'язки. Тому майже 24 години на добу майже чотири роки я перебуваю на зв'язку, виконую функції Президента, виконую функції головнокомандуючого. І на початку січня я ці обов'язки не передоручав".

Попри таку завзятість і любов до роботи, освоювати нові горизонти Порошенко не планує. Він запевнив, що не братиме участі у парламентських виборах.

Але й іншим заважати гарант поки не хоче, тому й не озвучив сценарію дострокових виборів. При цьому, говорячи про вибори президентські, Порошенко спробував додати загадковості і заявив, що про наступний термін говорити зарано.

Гарант також пройшовся по політичних конкурентах, назвавши Саакашвілі нещасним і присоромивши Тимошенко за селфі з російським послом.

Окремо слід відзначити, що Порошенко анонсував повернення до кінця тижня двох полонених, яких утримують незаконні збройні формування в ОРДЛО.

Тему конференції визначили як "Виклики-2018". Захід відбувся 28 лютого у Мистецькому арсеналі.

Наостанок зазначимо, що деякі фрази Президента особливо припали журналістам до душі..

Порошенко "проїхався" по популістах:

 

При цьому президент встиг і похвалитися:

І пожалітися:

Порошенко визнав, що він не всесильний:

І згадав про вибори:

І, нарешті, улюблена тема Порошенка – безвіз, про який Президент говорить з часу свого обрання:

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram