НАБУ "натравлює" ГПУ на Корчак?
Загрузка плеера...

В українських ЗМІ поширилася інформація про те, що детективи НАБУ направили до Генеральної прокуратури підозру відносно екс-голови Національного агентства з питань запобігання корупції, нинішнього члена відомства Наталії Корчак у декларуванні недостовірної інформації.

Як відомо, у 2016 році Корчак, яка не мала авто, придбала паркомісце у столичній новобудові бізнес-класу, а її свекруха, у якої не було прав, купила новеньку "Шкоду".

Інсайдери повідомили, що проект підозри направили до Генпрокуратури наприкінці квітня-початку травня 2018 року. Після ГПУ нібито перенаправила її на узгодження до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, та висновку досі немає.

У САП, начебто посилаючись на роз'яснення НАЗК, заявили: особа не може бути притягнута до відповідальності, якщо станом на кінець звітного періоду декларування він не користувався непрописаним в електронному звіті майном.

Водночас у НАБУ говорять, що слідчі зафіксували й довели факт використання Корчак машини та паркомісця станом на 31 грудня 2016 року.

Журналісти телеканалу NewsNetwork намагалися підтвердити цю інформацію офіційно в НАБУ, ГПУ та НАЗК. Та в останніх двох відомствах до телефону так ніхто й не підійшов. А ось у НАБУ попросили написати запит і сказали, що інформація конфіденційна й без дозволу слідчого її розголошувати не можна.

Тож, чи дійсно Бюро обійшло САП й передало підозру в ГПУ поки що невідомо. Телеканал слідкує за подіями та інформуватиме про них телеглядачів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram