Підсумки п'ятниці, 13 липня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork підбиває підсумки дня і пропонує добірку головних новин п'ятниці, 13 липня, які ви могли пропустити:

ВРУ закрила сесію

Верховна Рада закрила чергову сесію. Спікер парламенту підвів підсумки роботи і зауважив, що депутати ухвалили багато ключових рішень. Серед найважливіших - закони "Про Вищий антикорупційний суд", "Про національну безпеку" та кадрові рішення.

У Facebook стався масштабний збій

У найбільшій соціальній мережі світу Facebook стався один з наймасштабніших збоїв в історії. Додаток Messenger почав "лягати". 41 % користувачів не могли увійти у свій акаунт. Найбільше проблем відчули у Польщі, Франції, Великобританії, Італії, Іспанії, Нідерландів.

Трамп та Мей домовилися про співпрацю

Прем'-єр-міністр Великобританії Тереза Мей заявила, що королівство підпише велику торговельну угоду зі США, після виходу з ЄС. Про це прем'єрка домовилася з Дональдом Трампом під час його офіційного візиту у Лондон.

СБУ упіймало податківця-хабарника

На Вінниччині правоохоронці упіймали хабарника-податківця та його спільника. Очільник підрозділу Головного управління ДФС у Вінницькій області та його партнер вимагали 500 тисяч гривень у місцевого бізнесмена.

Слідчі США розкрили схему Януковича

Правоохоронці США розкрили схему Януковича, через яку з України вивели 700 мільйонів доларів. У період з 2008-2014 років оточення президента-втікача користувалося злочинними схемами, через які виводили з країни великі кошти.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram