Нардепів не злякали ані затемнення, ані п’ятниця 13-те
Загрузка плеера...

П’ятниця тринадцяте і сонячне затемнення не стали на заваді парламенту, де у останній пленарний день сесії підтягували хвости по декількох невирішених питаннях. У першому читанні ухвалили законопроекти про євробляхи і частково почала вирішувати питання із заборгованістю перед шахтарями.

Андрій Парубій, голова Верховної Ради України:

"Шановні колеги! Ніхто не міг уявити, що в п’ятницю 13-го не в заключний день пленарний, а в заключну п’ятницю пленарну, український парламент зможе приймати надзвичайно важливі закони, які очікують люди".

Загалом, нардепи запевняли, що у прикмети не вірять.

Тетяна Острікова, народний депутат України:

"Я не вірю в прикмети. Я вірю в Бога.  І  я вірю в людей" .

 Олексій Гончаренко, заступник голови фракції "БПП":

"13-е число люблю, закрыли мы заседание Верховной Рады, нашу сессию. Как раз, мне кажется, прекрасный день для закрытия. Если б мы открывали, в пятницу 13 и затмение, ну – может быть, были бы вопросы".

Олег Березюк, голова фракції Самопоміч:

 "Я біолог взагалі. І, без сумніву, усі фізичні процеси, які відбуваються навколо нас, мають на нас впливи. Ми можемо їх робити магічними. А можемо до них ставитися як до реальності. Я пропоную кожному що підходить так і ставитися".

Водночас, питання ЦВК Рада все ж таки відклала на осінь.  Голова української делегації у Парламентській асамблеї ради Європи Володимир Ар’єв на своїй сторінці у Facebook зазначив, що п’ятниця тринадцяте не той день, щоб ухвалювати таке важливе рішення.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram