Нардепи збираються працювати на канікулах
Загрузка плеера...

Засідання Верховної Ради України припиняються на найближчі півтора місяці. За розкладом роботи парламенту, на народних депутатів чекає іще цілий тиждень роботи у комітетах. А потім – літні канікули.

Тетяна Острікова, народний депутат (фракція "Самопоміч"):

"Верховна Рада ухвалила рішення, зробила перший крок до того, щоби машини вживані і нові здешевшали для наших громадян, для українців. Тому зараз для нас все тільки починається, насправді. Тому що до осені ми маємо з цього законопроекту, який не в повній мірі вирішить питання здешевлення машин, маємо підготувати туди якісні поправки".

За розкладом роботи парламенту, на народних депутатів чекає іще цілий тиждень роботи у комітетах. А потім – літні канікули.

Олексій Мушак, народний депутат (фракція "БПП"):

Буде конституційне подання по землі. Потім буде декілька прес-конференцій. Потім з чистою душею та совістю поїду відпочивати. Куди? Туреччина. Насправді просто  в Туреччині для дітей дуже багато зроблено інфраструктури, умов. Тому відштовхувалися від того, де буде дітям добре" 00:30

Ольга Червакова, народний депутат (фракція "БПП"):

"В мене нема планів на літній відпочинок. Тому що у мене з’явився маленький собачка і я тепер не можу його покинути".

Олексій Гончаренко, заступник голови фракції "БПП": 

"Еду в Одессу, домой. Немножко отдыхать, работать, безусловно. На концерты ходить, в море купаться. Работать с людьми, писать законы. Есть что делать!" 

Олег Березюк, голова фракції "Самопоміч":

"Я прийняв рішення, що буду вдома. Їздити трошечки по Галичині, поїду ще може в Дніпро. Але хочу бути вдома. Скучили? Втомився! Це не є проста робота"

Олег Осуховський, народний депутат (позафракційний):

"Звичайно що потрібно зараз працювати – іще є робота в комітетах тиждень. Ясно що робота на окрузі. І тоді вже потрібно готуватися до нової сесії".

Наступна, дев’ята, сесія Верховної Ради восьмого скликання розпочнеться восени. До роботи у пленарному режимі народні депутати повернуться 4 вересня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram