Бойко, Клюєв і Ко – під друзів Януковича копають США
Загрузка плеера...

Члени "сім'ї Януковича" фігурують у кількох розслідуваннях, які ведуть американські правоохоронці. І йдеться не лише про співпрацю екс-регіоналів з політтехнологом Полом Манафортом, якому інкримінують кілька серйозних порушень закону.

Медіа-компанія BuzzFeed оприлюднила інформацію фінансової розвідки США про оточення колишнього президента України.

За даними американських правоохоронців, колишня українська верхівка вивела за кордон щонайменше 700 млн дол. Цю інформацію зібрали вже після Революції Гідності, коли Вашингтон направив своїх спеціалістів для допомоги у розшуку активів Януковича. Зібраними матеріалами американці поділились з українськими правоохоронцями. Загалом у фінансових оборудках замішані приблизно два десятки посадовців. Це і товариш Януковича-молодшого олігарх Сергій Курченко, і колишній міністр екології Микола Злочевський. Задіяні в схемах і колишні партнери Януковича – а нині депутати Верховної Ради України – Юрій Бойко і Сергій Клюєв. Втім, боятись посадовцям нема чого. Клюєв і Бойко сидять у парламенті, Злочевський, який виїхав з України, встиг повернутись, а кримінальне провадження проти нього антикорупціонери вже прикрили.

Тим часом американські фахівці наголошують на тому, що Київ досі не засудив нікого з представників попередньої владної верхівки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram