Михайлюк показав клас за "Лейкерс"
  • Источник: фото: lakers.com

Американський баскетбольний клуб "Лос-Анджелес Лейкерс" вийшов до чвертьфіналу Літньої ліги НБА. Це вдалося зробити каліфорнійцям за активної участі українця Святослава Михайлюка. У дербі міста Янголів "озерні" перемогли "Лос-Анджелес Кліпперс" з рахунком 82-69. Ця звитяга дала можливість команді нашого співвітчизники пройти до наступного етапу змагань.

Михайлюк був одним із кращих на паркеті у складі "Лейкерс". За 24 хвилини гри Сві, так називають нашого співвітчизника американські вболівальники, набрав 15 очок. Він реалізував 4 з чотирьох двохочкових кидків, чотири штрафних та один з трьох дальніх кидків. При цьому український захисник жодного разу не втратив м'яч, 4 рази результативно віддав передачу та тричі вдало зіграв на підборі.

Також у цьому матчі зіграв ще один українець Богдан Близнюк. Він виступає за іншу команду Лос-Анджелеса "Кліпперс". За 6 хвилин проведених на майданчику йому вдалося набрати два очки та здійснити один перехват.