На Харківщині відкрили газопровід у стилі "совок-style"
Загрузка плеера...

Дріб’язковість деяких українських чиновників не має меж. І, що цікаво, чим нижчий за рангом посадовець, тим більше у нього норову та вимог до "маленьких українців".

Так, днями у Богодухівському районі Харківської області сталося диво – нарешті запустили газопровід! Привітати жителів сіл Дмитрівка, Матвіївка та Новософіївка з довгоочікуваною подією з’їхалися впливові та не дуже посадовці, душа яких болить за народ. І вони йому про це не забувають постійно нагадувати.

Звичайно, раділи й жителі Харківщини. Тепер вони, як "білі люди" – з газом. І хай у декого на нього немає грошей, та підключення населеного пункту до газу – подія, масштабніша навіть за запуск ракети Ілона Маска. Принаймні для селян! Все життя, повне страждань, варте було цього дня! Тому чиновників зустрічали, як годиться, "по-королєвскі".

Зібрали всіх жителів, одяглися по-парадному, поставили колонку, простелили на траву килим і влаштували на ньому концерт! До слова запросили мало не кожного, хто був у піджаку. Привітав селян і заступник голови Харківської облдержадміністрації Євгеній Шахненко. Сама очільниця ОДА Юлія Світлична не приїхала. Певно, надто велика розкіш для такої важливої персони – на килим лізти!..

Фото та відео виступу Шахненка струсонуло соцмережі. Чого тільки користувачі не писали. І про радянські часи згадали, коли до начальства на килим ходили, і про погані дороги, які можна не ремонтувати, а просто накрити (як видно на екрані). Дехто припустив, що це килим-літак, який віднесе політиків у майбутнє, або хоча б у сучасність. Бо поки американці літають у космос, українці – святкують появу газу. А що? ХХІ століття! Прогрес! Цивілізація!

Ця картина – маленьке відображення всієї України з її розбитими дорогами, збіднілим населенням та пухкенькими посадовцями, які, мов комарі, п’ють кров із людей!

Відео: Владимир Марус,  Andriy Lit, Богодухов тв

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram