У центрі Києва побилися міністр і нардеп
Загрузка плеера...

У самісінькому центрі Києва відбулися розбірки між урядовцем та парламентарем. Міністр енергетики Ігор Насалик та народний депутат від "Воля народу" Сергій Шахов побилися по дорозі до Верховної ради. Відео на своїй сторінці Facebook опублікував глава Незалежної профспілки гірників Михайло Волинець.

Інцидент почався за того, що нардеп разом з шахтарями зупинив автомобіль чиновника з вимогою вийти до протестуючих. Шахов попросив Насалика пояснити гірникам, де їх зарплата. Адже працівники вугільної галузі не отримують кровно зароблених, уже кілька місяців. Нагадаємо, держава їм заборгувала більше мільярда гривень.

Міністр узяв мікрофон, щоб звернутися до мітингуючих, але народному обранцю не сподобалися порожні обіцянки чиновника, і він захотів повернути апаратуру назад. Після цього між чоловіками зав'язалася шарпанина. В результаті сутички найбільше постраждав мікрофон. Його частина залишилася в руках урядовця. Очевидці та правоохоронці в результаті розборонили задирак під викрики "Ганьба!"

Пізніше Сергій Шахов на засіданні Ради у руках з відбійним молотком прокоментував цей інцидент. Нардеп заявив, що Насалик уникав зустрічі з нардепом та представниками профспілки, коли вони приходили до нього на прийом. Також стало відомо, що поліція оформила протокол про напад на міністра.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram