Johnson & Johnson торгують хворобами
Загрузка плеера...

Компанія Johnson & Johnson виплатить 22 жінкам 550 мільйонів матеріального збитку й понад 4 мільярди за моральну шкоду.

Усе тому, що жінки подали на підприємство до суду, мовляв у їх продукції містяться силікони, які викликають у дітей утворення ракових клітин. Позивачки виявили, що на організм їхніх малюків так діяла саме присипка від Johnson's. І компанію звинуватили у тому, що виробник не попередив споживачів про вміст шкідливих компонентів.

Водночас прес-секретар J&J Керол Гудвіч заявила про намір підприємства подати апеляцію на вирок про компенсацію.

Зі свого боку адвокат позивачок переконаний, що виробник знав про забруднення свого продукту й умисно підробив результати тестувань. Проте Johnson's заперечує усі звинувачення.

Судовий вирок прокоментував і професор права Університету Святого Іоанна в Нью-Йорку Ентоні Сабіно. На його думку, штраф у розмірі 4 мільярдів доларів дещо надмірний, тому у J&J є усі шанси зменшити суму виплати.

До речі, це вже не перша судова тяганина Johnson's. Раніше компанія програла декілька процесів з приводу того ж самого тальку. Найбільший штраф, який виплатило підприємство, сягнуло 417 мільйонів доларів. Отримала їх жінка, яка користувалася продукцією J&J на основі присипки й захворіла оваріальним раком.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram