Прикордонники знову переплачують на тендерах
Загрузка плеера...
  • Источник: Facebook

Державні гроші продовжують відмивати на закупівлях. Принаймні, чиновники і далі купляють продукцію за завищеною ціною. Про черговий такий випадок повідомив ресурс "Наші гроші".

Державна прикордонна служба замовила 102 легкові автомобілі Renault Duster, за які посадовці мають заплатити майже 65 млн грн. При цьому переможець торгів завищив вартість продукції. Журналісти встановили, що ринкова роздрібна ціна такої кількості автомобілів становила б 59 млн грн (на п'ять з половиною мільйонів дешевше).

Прикметно, що тендер виграла фірма, яка вже працювала з ДПСУ. І якщо зараз компанія завищила вартість машин на 10%, то минулого разу порушення були більш очевидними. Під час замовлення попередньої партії ціна на 20% перевищувала ринкову.

Фірма "СпецКомСервіс", яка виграла обидва тендери, вже викликала підозру у правоохоронців. Два роки тому було відкрито кримінальне провадження проти посадовців, які допомагали товариству з обмеженою відповідальністю виграти торги.

Зазначимо, що компанії, які вже попадались на порушеннях, часто повторно подають заявки на торги. За статистикою Центру протидії корупції, кожна дев'ята така фірма зуміла повторно отримати гроші від держави.

Джерело відео: YouTube Державна прикордонна служба України

 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram