Ситнику нічого приховувати – прослушки не боїться
Загрузка плеера...

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник заявив, що його телефон прослуховується вже давно. Проте він стверджує, що йому нічого приховувати і це нормально, коли людину, яка обіймає таку посаду, перевіряють.

Та чи є за що правоохоронцям зачепитися? Кампанія проти директора НАБУ ведеться вже не перший рік. Спочатку підозрюваний у "бурштиновій справі" Максим Поляков звинуватив Ситника у причетності до розкрадання землі в селі Козин під Києвом. Там начебто було привласнено ділянку 125 га вартістю 500 мільйонів доларів.

Пізніше за нього "взялося" й Національне агентство з питань запобігання корупції. Воно склало протокол про корупцію за те, що Ситник начебто видав довіреність на представлення його інтересів у суді керівникові юридичного управління Бюро Ярчаку.

Також ім'я головного "набушника" засвітилося у скандалі з аудіозаписами. На аудіо чоловік із голосом, схожим на Ситника, розголошує невідомим деякі аспекти таємниці слідства.

Зараз же Ситнику закидають "війну" з директором Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким. Експерти стверджують, що це позначається на ефективності роботи антикорупційних органів… Адже всі свої сили вони віддають на міжусобиці, забуваючи про своє основне призначення.

Або ж, підігруючи іншим високопосадовцям. У ЗМІ активно обговорюється нічна зустріч Ситника з Президентом. Сам посадовець уже відреагував на цю інформацію, заявивши, що зустріч була хоч і пізня, але не таємна – на ній обговорювалися питання впровадження Антикорупційного суду України.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram