Проїзд подорожчав, а обіцяного комфорту немає
Загрузка плеера...

Столична влада виконує обіцянки. Одна з них - подорожчання проїзду в комунальому транспорті. Одна з них - подорожчання проїзду в комунальому транспорті. Попри обурення киян, КМДА таки підвищила ціни до восьми гривень за поїздку у метро, трамаї, тролейбусі та автобусі.

А як бути з іншою обіцянкою - покращити якість послуг у транспорті? Ще на початку року повідомлялося, що Київ закупив 100 нових автобусів із кондиціонерами. Щоправда пасажири досі їх в очі не бачили.

Тетяна, киянка:

"Відкриваемо люки, вікна. Кондиціонерів немає ніде. То що обіцяли, то хай роблять те, що обіцяли. Тарифи підвищили? І все".

Андрій, киянин:

Когда-то ездил, но это было в Москве. В Киеве такого счастья не встречал. Нет не видели никогда. Жарко и душно. У нас детей один раз укачало.То етсь кондиционеров нет? Нету.

До пошуку охолоджувачів ми вирішили долучити користувачів соцмереж. На сторінці у Фейсбук попросили киян відповісти на запитання: "Чи пощастило вам проїхатися на автобусі з кондиціонером?"

Майже 90 відсотків опитаних обрали варіант відповіді: "Ні. Я в казки не вірю". Водночас залишили гнівні коментарі на адресу чиновників, які наважились на підвищення вартості транспорту.

Також у коментарях киян пролунала критика і на адресу водіів, причому, як комунального, так і приватного транспорту. Адже не секрет, що приватні перевізники також планують підняти ціни на проїзд.

Віталій Маргалик, журналіст:

"Тож ми вирішили не припиняти пошуки кондиціонерів і розпитаємо про них у водіїв автобусів та маршруток". 

Від одного зі співробітників "Київпастрансу" деяку інформацію нам таки вдалося дізнатися.

Леонід, контролер, співробітник "Київпастрансу":

"Частина кондиціонерів є на маршрутках 69 автобуса. Не скрізь це є, а потрібно щоб було скрізь, якщо підвищення таке є".

Утім, як-то кажуть, надія помирає останньою. Ще у травні в прес-службі КМДА NewsNetwk запевняли, що після подорожчання проїзду частину грошей таки пустять на покращення якості та безпеки транспорту.

Нагадаємо, за рік після останнього підняття цін кияни так і не отримали обіцяного покращення якості послуг. Тож сподіватися на комфортне пересування столичним громадським транспортом і цього разу радше за все не доведеться.

Віталій Маргалик, журналіст:

"Але якщо вам таки вдасться проїхатися у автобусі чи маршрутці з кондиціонером, пишіть про це нам у соцмережі. І ми продовжимо своє розслідування. Віталій Маргалик, Владислав Харитонов, телеканал News Network".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram