Голова "Укрпошти"висунув уряду умови
Загрузка плеера...

Чи позбудеться "Укрпошта" голови  залежить від уряду. Очільник публічного акціонерного товариства Ігор Смілянський подав у відставку. Але пообіцяв передумати, якщо Кабмін пристане на його умови.

"Уряд повинен публічно сказати, що він підтримує мою стратегію. Я дав право вибору уряду", - пояснив свою позицію Смілянський

Тому заяву про звільнення Смілянський датував 31 серпня, щоби в уряду був час подумати і прийняти рішення, продовжити з ним контракт чи припинити.

Серед умов, які очільник "Укрпошти" висунув до уряду, -  можливість формувати власну команду, гарантія політичної незалежності, можливість реалізації радикальних "шокових" реформ і чітка стратегія.

За словами Смілянського, до 31 серпня він продовжує роботу в звичайному режимі. Смілянський також зазначив, що його подальше перебування на посаді керівника "Укрпошти" підтримує міністр інфраструктури України Володимир Омелян

Нагадаємо, Кабінет міністрів схвалив кандидатуру Ігоря Смілянського на посаду генерального директора Публічного акціонерного товариства "Укрпошта" в квітні 2016 року, з 1 липня 2016 року він вступив на посаду. 2 липня 2018 року закінчився перший контракт Смілянського  на посаді керівника компанії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram