Підсумки четверга, 12 липня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork підбиває підсумки дня і пропонує добірку головних новин четверга, 12 липня, які ви могли пропустити:

"Євробляхери" судяться з Кабміном

"Євробляхери" з організації Авто Євро Сила подали позов до Кабінету Міністрів. Активісти хочуть визнати недійсною постанову про присутність поліції у зонах митного контролю.

Військових на Львівщині скосив кір

Дві сотні військових на Яворівському полігоні захворіли на кір. Здебільшого від хвороби постраждали молоді хлопці. Причиною цього називають те, що в дитинстві молодим людям не зробили щеплення. Усі хлопці продовжили нести службу.

Військові розповіли, як вибухнув "Молот"

В Міноборони заявили, що експеримент підтвердив версію вибуху міномета "Молот" на Рівненщині через подвійне заряджання. Скандальні "Молоти" відправили на експертизу до Києва, їх використання тимчасово заборонено.

Справу проти сина Авакова закрили

САП закрила справу проти Олександра Авакова і Сергія Чеботаря щодо розкрадання при закупівлі рюкзаків для Нацгвардії. Правоохоронці пояснили, що проти підозрюваних не було доказів. Третій фігурант взяв всю вину на себе.

Трамп залишається в НАТО

Дональд Трамп під час саміту НАТО пригрозив виходом з організації, проте згодом передумав. Президент США невдоволений тим, що інші країни-члени НАТО не виконують фінансові зобов'язання.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram