На оренді локомотивів може збагатитися Кравцов
Загрузка плеера...

Укрзалізниця орендуватиме локомотиви у приватних власників. Проте не усі контори будуть це робити, а лише регіональні філії.

Вищим керівництвом уже затверджене положення у якому йдеться про те, що директори окремих територіальних підрозділів держпідприємства мають право укладати договори оренди на будь-яку суму. Але для того, щоб підписати папери, потрібно отримати дозвіл, а точніше письмову згоду Укрзалізниці.

Тобто, фактично під паперами з космічними сумами для нібито оренди локомотивів ховатиметься масштабний грабунок державних грошей. Захотів директор Попільнянської залізниці покористуватися приватним електровозом і вкаже в документах приміром не 10 тисяч гривень, а в 3 рази більше. Аргументувати можна буде це буквально чим завгодно: новітніми розробками, роком випуску, країною виробником абощо.

Експерти припускають, що й самому Кравцову зможе чимало падати в кишеню, оскільки можна буде домовитися про вигрібання грошей так, аби ніхто нікому не заважав.

Водночас в Укрзалізниці переконують, що орендувати локомотиви можна буде тільки після техніко-економічного розрахунку щодо ефективності такої операції. Кравцов припускає, якщо оренда обернеться на вигоду, то буде здійснено закупівлю послуг оренди згідно з вимогами законодавства.

А от чим це вилізе для України – покаже лише час.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram