Київські маршрутки здорожчають, жетони змінять колір
Загрузка плеера...

У столичному метро через здорожчання проїзду в міському транспорті сині жетони знову замінять на зелені. Про це повідомили у спільноті "Транспорт Києва".

У липні можна буде обміняти старі жетони на нові безкоштовно, у серпні – із доплатою. У касі співробітники метрополітену зможуть обміняти один жетон, більшу ж кількість – у сервісних центрах на станціях "Майдан Незалежності", "Дорогожичі", "Політехнічний інститут" та "Дарниця".

Зекономити зможуть тільки ті, хто їздить на метро регулярно й купує за раз мінімум 10 поїздок. Тепер місячний проїзний на один вид транспорту коштуватиме 390 гривень.

Кияни переймаються, що разом із комунальним здорожчає і приватний транспорт. І ці побоювання не даремні. Перевізник вирішив підняти вартість проїзду у маршрутках 442 та 442-д. Із 14 липня квиток коштуватиме не 5, а 7 гривень. Інші приватники також не заперечують майбутнього підвищення.

Свої рішення аргументують тим, що потрібно закупляти новий транспорт та платити своїм працівникам більше… А також вони бояться, що коли проїзд у комунальному транспорті буде дорожчим, ніж у приватному, автобуси просто не справиться з напливом пасажирів, які хочуть їздити дешевше…

Кияни намагаються якось вплинути на рішення місцевої влади. Приміром, вони пікетували Київраду й намагалися потрапити в середину будівлі, та у результаті протестувальники почубилися з представниками поліції.

Активісти таки потрапили до сесійної зали, де депутати обговорювали мораторій на підвищення вартості проїзду в громадському транспорті. І там без сутичок не обійшлося. У результаті головуючий на пленарному засіданні оголосив перерву на невизначений строк.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram