Особливості національного французького футболу
Загрузка плеера...

Цієї неділі відбудеться фінал чемпіонату світу з футболу між Францією та Хорватією. Букмекери вважають, що саме французька збірна є фаворитом чемпіонського матчу. Адже за підбором гравців Ле Бльо і справді одна з найсильніших на мундіалі. І це не дивно, бо вибирати є з кого. На цьому чемпіонаті з 50 футболістів, які народилися у Франції, лише 21 зіграв представляв національну команди батьківщини. Решта 29 були у складі збірних інших країн: Марокко, Португалії, Алжиру, Тунісу та інших.

Тобто уродженці країни Ейфелевої вежі, не тільки грають під прапором своєї держави, але й підсилюють інші команди. Цікаво, що половина найкращих гравців "триколірних" народилася у жебрацьких районах пригородів Парижу. Це трапилося, тому що свого часу мігранти з країн-колоній перебралися до Франції. А ось вже їхні діти виросли французами, але мають коріння з країн Африки, Азії, Америки та Океанії. Відтак географія потенційних французів надзвичайно велика.

Однак попри такий широкий вибір футболістів, "триколірні" вигравали мундіаль лише раз. Було це у них вдома у 1998 році. Ще одного разу доходили до фіналу 2006 року, де поступилися італійцям. Відтак, це вже буде третій чемпіонський матч для французів  в історії. Поки що у них в активі одна перемога і одна поразка. Тож у неділю шальки терезів якусь сторону переважать.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram