САП прикрила справу проти сина міністра
Загрузка плеера...

Справа "рюкзаків Авакова" стала просто "справою рюкзаків". Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила провадження проти сина міністра внутрішніх справ Олександра Авакова. Крім того, правоохоронці відмовились від претензій до колишнього заступника голови МВС Сергія Чеботаря. Тож тепер у розкраданні державних грошей підозрюють лише одну людину – бізнесмена Володимира Литвина. Це приятель молодшого Авакова і власник фірми, яка пошила скандальні рюкзаки для Нацгвардії. Ті ж, хто платив сумнівній фірмі і робив замовлення, – тепер не при ділі.

Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький повідомив, що рішення про закриття справи проти посадовців ухвалив старший прокурор. Пояснювати це рішення Холодницькому працівники САП не стали.

Тим часом в Національному антикорупційному бюро України різко відреагували на вчинок прокурорів. Рішення прокурорів назвали незрозумілим і непослідовним, адже у справі було достатньо доказів. Матеріали вже передали до суду і обвинувачені почали знайомитись зі справою. Тепер же обвинувальний акт відкликали і поновили розслідування.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram