Скільки святих Петрів і Павлів у Раді?
Загрузка плеера...
  • Источник: фото: Михаил Ковалев

Традиційно в Україні 12 липня люди відзначають День апостолів Петра і Павла. Стверджується, що у цей день не можна фізично працювати. Роботу краще замінити на добрі справи й приділити час своїй душі.

До речі, про працювати. Журналісти News Network вирішили поцікавитися, скільки ж у нашій працелюбній Верховній Раді є іменинників. І як виявилося, вітати доведеться не таку вже й велику кількість людей. Зокрема, святкують сьогоднішній день Павли Балога, Дзюблик, Кишкар, Костенко, Пинзеник, Різаненко, Унгурян та Петри Сабашук і Юрчишин. А от тих, у кого батьки носять святі імена дещо більше, їх у Раді 23. Проте окрім наших народних обранців, святкує цей день і головний Петро країни – Порошенко. Та і його давній друг Павло Жебрівський.

Проте святкування святкуваннями, а є речі, які, за народними віруваннями, цілком заборонені в цей день. До прикладу, не можна сваритися й думати погане. Тому певною мірою символічним є розгляд парламентом у цей святковий день питання про Центральну виборчу комісію та оновлення її складу.

Також не рекомендують влаштовувати гучні застілля й гуляння, адже можна накликати на себе біду. А ще стверджувалося: якщо в День Петра і Павла спекотно, то Різдво буде морозним. Тому українцям доведеться не лише запастися теплим одягом, а й накопичити грошей, адже за опалення взимку, якщо прикмета спрацює, доведеться віддати кругленьку суму.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram