НАБУ відкинуло звинувачення "Києва"
Загрузка плеера...

Щойно НАБУ звинуватили в аварії на летовищі "Київ", як відомство вже почало спростовувати всі твердження.

У прес-службі Бюро заявили, що усі твердження про них і літак BRAVO не відповідають дійсності, а саме керівництво аеропорту таким чином намагається скинути із себе відповідальність за інцидент. Мовляв, це такий собі прийом відволікання уваги суспільства від явного факту розслідування структурою зловживань при використанні майна аеропорту.

Навздогін цьому детективи зауважили, що 14 червня, у день інциденту, обшуки проводили лише в адміністративних приміщеннях, тобто в кабінетах керівництва, бухгалтерів, фінансистів і юристів. Отже, від роботи на певний час відсторонили лише тих людей, які безпосередньо не займаються технічним забезпеченням організації польотів та їхньої безпеки – частину керівництва "Мастер-Авиа" й одного з кінцевих власників цієї компанії.

За словами співробітників Антикорупційного бюро, усі технічні моменти роботи були під повним контролем і все, що сталося із літаком – вина суто працівників аеропорту.

Нагадаємо, 11 липня керівництво аеропорту "Київ" ім. Сікорського висунуло НАБУ звинувачення в аварії літака BRAVO. У Жулянах переконані, що якби детективи не утримували працівників впродовж 19 годин, то інциденту могло і не статися.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram