До "євробляхерів" приєднався фінансовий майдан
Загрузка плеера...

Так і не досягнувши консенсусу із владою, власники "євроблях" продовжують безстрокову акцію протесту. Рух по Грушевського ускладнений, світлофори не працюють, за порядком слідкують поліцейські.

Протестувальники ж прибувають з кожною годиною. Вони обіцяють не припиняти акцію, поки їх вимоги (ухвалення законопроектів, які дозволять розмитнити машини та знизити податкове навантаження при ввезенні іномарок в Україну) не задовільнять. Збиратимуться навіть попри те, що нардепи підуть на канікули.

Олексій, учасник акції:

"Будемо чергувати. Ми знайдемо якийсь вплив на владу, щоб нас бачили і просто не ігнорували. Планували радикальні міри. Їх треба застосовувати, коли вже немає іншого вибору. Зараз поки мирний діалог".

Юрій тільки приєднався до акції. Він обурений, що українських водіїв обмежують у правах.

Юрій, учасник акції:

"Почему мы хуже литовцев, поляков, немцев. Все они могут себе позволить поехать в любую страну мира и купить себе автомобиль и привезти к себе в страну. Почему я не могу?"

До "євробляхерів" приєдналися й представники так званого фінансового майдану. Активісти також пікетували парламент. Вони виступили проти прийнятого народними обранцями Закону 6027, який передбачає захист прав кредиторів.

Громадськість переконана, що ця норма внесена в догоду банкірам - нібито, щоб ті мали можливість в позасудовому порядку вилучати об'єкти іпотеки за старими безнадійними кредитами.

Зрозуміло, що на акції протесту українці виходять не від гарного життя. З одного боку, всім уже набрид нинішній стан речей, коли представники влади не вирішують нагальні проблеми, з іншого боку, дехто стверджує, що у протестних процесах однозначно є зацікавлені сторони. Однак вони поки що ховаються в тіні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram