Супрун рятує українців лише порадами
Загрузка плеера...

В Україні зафіксували черговий випадок отруєння. У готелі в Яремче Івано-Франківської області захворіло 11 дітей. 5 з них – госпіталізували. Діти потрапили до лікарні зі слабкістю, блювотою, проносом та підвищенням температури. Лікарі діагностували кишкову інфекцію. На щастя, зараз пацієнти перебувають у задовільному стані. Однак, турбує загальна ситуація по країні.

Таке враження, що українців сколихнула ціла епідемія отруєнь. Особливо це стосується курортних містечок та промислових регіонів. А тим часом, наш недоміністр охорони здоров'я роздає поради як краще жити на білому світі, замість того, щоб займатися профілактикою гострих кишкових захворювань.

Ось знову Уляна Супрун опублікувала новий пост у Facebook, який стосується якраз їжі. Зокрема головний лікар країни розповідає як корисно снідати зранку. Здається це правило знають уже всі. Краще б пані в.о. міністра розповіла, де купити нормальні продукти аби не отруїтися. Бо незабаром лікарень не вистачить для пацієнтів з кишковими інфекціями. Однак, для Супрун набагато простіше щось порадити через соцмережі, ніж зайнятися реальними справами саме з охорони здоров'я українців.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram