Стало відомо, чому вибухнув міномет на Рівненщині
Загрузка плеера...

Прокуратура провела слідчий експеримент на Рівненському полігоні і висунула три версії вибуху міномета.

Юрій Табака, військовий прокурор Рівненського гарнізону:

"Перша версія — це людський фактор — подвійне зарядження міномету, друга — неналежний стан міномету "Молот" і ще в нас третя версія сьогодні з'явилась — це неналежний стан міни, яка заряджалась"

Як зазначається, що журналістів не допустили до слідчого експерименту з міркувань безпеки. На території полігону були тільки слідчі, експерти науково-дослідного Інституту судових експертиз та спеціалісти міністерства оборони.

Нагадаємо, 6-го липня на Рівненському полігоні під час навчань розірвався міномет. Внаслідок цього постраждали військові, які знаходились поблизу. Троє людей загинули на місці, ще дев'ять отримали поранення різного ступеню. Трагедія сталася у п'ятницю вранці. Тактичні навчання призупинили.

Як повідомляв NewsNetwork, модель міномету "Молот" вже кілька разів ставала причиною загибелі військових. На якість "Молотів", кожен з яких коштує по півмільйона гривень, нарікали неодноразово.  "Молоти" – це зброя українського виробництва, яку постачає "Укроборонпром". Саме цей міномет особисто рекламував нардеп Сергій Пашинський.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram