Американські парламентарі підтримали українців
Загрузка плеера...

У Сполучених Штатах Америки Палата представників Конгресу прийняла двопартійну резолюцію про підтримку країн НАТО та Східної Європи. У документі засуджують масштабні та відверті порушення з боку Росії міжнародних прав і принципів стосовно суверенітету України. Мова йде про те, щоб зберегти існуючі санкції введені США проти Росії, через окупацію Кримського півострова та військову агресію на Донбасі. Санкції планують зберегти до повного виконання росіянами Мінських домовленостей.

У резолюції також висловлюється підтримка народів України, Молдови і Грузії, зокрема у їх демократичному прагненні. Крім цього, американські парламентарі вирішили підтримати й країни-члени НАТО, після того як Трамп розкритикував союзників на саміті Альянсу. Нагадаємо, очільник Білого дому зазначив, що партнери недостатньо фінансують організацію.

Раніше держави Північноатлантичного договору уже висловили своє бачення врегулювання військового конфлікту на Донбасі. Країни НАТО переконані, що проблему вдасться вирішити лише політико-дипломатичним шляхом у рамках "Нормандського формату" і Тристоронньої контактної групи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram