Головні події 11-12 липня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 11-го до ранку 12 липня 2018 року:

США вигадали, кому ще підкинути санкцій  

Вашингтон ще раз попередив західні компанії, які інвестують у Північний потік-2, мовляв, вони можуть опинитися під санкціями. Штати переконані, що Росія використовує будівництво газопроводу для роз'єднання Європи.

Угорщина досі наполягає на своєму

Через український закон про шкільну освіту Угорщина не змінить своєї позиції щодо України. Угорський уряд заявив, що й надалі блокуватиме євроатлантичну інтеграцію нашої держави.

Ціна на нафту побила дворічний рекорд

Ціни на нафту переживають рекордне за 2,5 роки падіння на торгах. Це сталося після публікації щомісячної доповіді ОПЕК.

У публікації йдеться про різке зростання видобутку "чорного золота" у Саудівській Аравії. Ціна нафти сорту Brent становить 74 долари за барель.

У Луцьк на хабарі впіймали поліцейського

У Луцьку на хабарництві затримали поліцейського. Він брав гроші за непритягнення до відповідальності іншого працівника поліції. Полковник поліції, який мав би боротися  з "перевертнями в погонах" сам вдався до хабарництва.

США підтримали Східну Європу

Палата представників Конгресу США прийняла двопартійну резолюцію про підтримку Сполученими Штатами країн Східної Європи і НАТО. У документі також висловлюється позиція щодо збереження санкцій, введени проти Росії у зв'язку зі спробою окупації Криму.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram