НАБУ звинуватили в аварії літака
Загрузка плеера...

Національному антикорупційному бюро України сумувати не доводиться. То генпрокурор Луценко звинуватив відомство у підіграванні екс-президенту Януковичу. То нардеп Поляков "наїхав" на структуру через проведення обшуків. То "бурштиновий" Розенблат заявив, що Бюро скоїло аж цілих три злочини у справі проти нього.

До цієї компанії тепер долучилося керівництво аеропорту "Київ" ім. Сікорського, звинувативши НАБУ в одній із бід, яка сталася прямо на летовищі 14 червня з літаком Bravo. Під час гальмування літак розвернуло та винесло зі злітно-посадкової смуги. До чого тут НАБУ? А до того, що ніхто нічого не міг вдіяти саме через детективів Антикорупційного бюро, які того дня утримували керівництво "Києва" і компанії "Мастер-Авіа" у власних кабінетах – люди не мали доступу ні до засобів зв'язку, ні до координування аеропорту. Через дії НАБУ летовища зупинилася на 19 годин, і жоден співробітник нічого не міг вдіяти, аби запобігти аварії судна "Анталія-Київ".

Відтак, поки детективи виконували свою роботу, на території аеропорту виникла надзвичайна ситуація, жертвами якої могли стати щонайменше 163 пасажири та екіпаж.

Керівництво "Києва" стверджує, що така ситуація склалася вперше за 94 роки діяльності аеропорту. Й у разі ще одного такого "візиту" силовиків, повітряні ворота просто припинять свою роботу, аби не наражати своїх пасажирів та співробітників на смертельну небезпеку.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram