У "чорнобильців" можуть відібрати статус
Загрузка плеера...

Реформи Кабміну дійшли і до "чорнобильців". Уряд запровадив новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС та інших ядерних аварій і випробувань з використанням ядерної зброї. Нову постанову затвердили на засіданні у середу.

У документі передбачили створення регіональної комісії з визначення статусу "чорнобильця". Мало нашим урядовцям уже існуючих комісій, відтак вирішили створити новий бюрократичний орган. Таким рішенням Гройсман фактично визнав, що в країні бардак з видачею посвідчень постраждалим від аварії на ЧАЕС. Бо подекуди ліквідатори зовсім не ліквідатори, а тільки чули про Чорнобиль по телевізору. Однак, Кабінет міністрів цьому питанню чомусь дуже довгий час не приділяв належної уваги, звідси і безпорядок. Тепер же обіцяють буде все обґрунтовано.

Крім того, урядовці запровадили нові зразки для бланків посвідчень "чорнобильців", де розділили ліквідатора та потерпілого. Утім як одна, так й інша категорія, мабуть , хотіла б більше уваги з боку держави в плані соціального захисту, а не створення нової паперової проблеми. Бо як тепер бути зі старими посвідченнями і тими хто отримав відповідну категорію раніше? Питань, як завжди, після таких нововведень Гройсмана багато, а відповідей нема.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram