Населення Землі збільшується, проте українців стає менше
Загрузка плеера...

Порівняно з минулим роком населення Землі збільшилося на 83 мільйони жителів. Тепер на нашій планеті мешкає понад 7 мільярдів 600 мільйонів людей. Про це повідомив німецький фонд "Населення Землі".

За його інформацією, кожні 10 секунд у світі народжується 26 дітей. Особливо приріст помітний у країнах Африки. Експерти припустили, що до 2050 року на континенті житимуть не 1,3, а 2,5 мільярди людей.

Водночас у статистичному відомстві Eurostat повідомили: за рік в Євросоюзі чисельність населення зросла на 512 мільйонів осіб. Що, у першу чергу, обумовлено міграцією до країн ЄС.

Серед них, найбільше людей проживають у Німеччині - близько 80 мільйонів людей. Далі у списку – Франція та Великобританія.

За даними ООН, найбільшим містом світу є столиця Японії Токіо, в якій проживає 37 мільйонів осіб. Також у трійку найбільш населених міст увійшли Нью-Делі та Шанхай.

Та попри позитивні загальносвітові показники, Україна не може похвастатися приростом населення. За офіційною статистикою, протягом 2017 року чисельність українців скоротилася на близько 180 тис. людей. Таким чином, Держстат нарахував 42 мільйони 400 тисяч українців.

Та більшість експертів стверджують, що на територіях нашої держави мешкає куди менше людей. Це, зокрема, пов’язане з тим, що мільйони наших співвітчизників виїжджають за кордон у пошуках заробітку і доволі часто залишаються там, де краще.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram