Під Насаликом захиталося крісло
Загрузка плеера...

Міністри мають узгоджувати з урядом свою позицію в будь-яких перемовинах з Росією. Про це на засіданні уряду заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Так він відреагував на публікацію  "Економічної правди." Видання поширило лист від нібито Насалика до представника "Росатому". У ньому йшлося, що Міністерство енергетики України зацікавлене "в подальшому розвитку двосторонніх відносин у сфері атомної енергетики".

"Підготуємо на наступне засідання більш жорсткі регламентні вимоги для таких речей всіма міністерствами", - сказав Гройсман. Також він заявив,  що міністри не мають мандату вести будь-які розмови з країною агресором, а всі "подібні запити" мають координуватися через МЗС.

А от у парламенті Насалику порадили звільнитися через лист до "Росатому".

"Лист міністра енергетики Насалика до першого заступника директора корпорації "Росатом" Кирила Комарова про можливість спільного виробництва ядерного палива – це вершина цинізму. За таких обставин міністр мав би подати у відставку", - заявив народний депутат Тарас Батенко

Нагадаємо, раніше міністр енергетики України Ігор Насалик спростував інформацію про можливе відновлення співпраці між його відомством і російською компанією "Росатом". Він повідомив, що його лист до першого заступника директора "Росатома" Кирила Комарова є "фейком". У такий спосіб міністра, мовляв, намагалися підставити.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram