Терпець урвався! "Євробляхери" окупували центр Києва
Загрузка плеера...

Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори… Так і можновладці обіцяли розібратися з "євробляхами", а тепер "євробляхи" прийшли до можновладців… Рух по вулиці Грушевського заблокований. Від станції метро "Арсенальна" до Європейської площі вишикувалися автівки із європейською реєстрацією.

Попри негоду, невдоволені водії з усієї країни влаштували в урядовому кварталі масштабну безстрокову акцію протесту. Мітингувальники обурені рішенням Кабміна дозволити поліції зупиняти машини на іноземних номерах і застосовувати до них штрафні санкції.

До речі, організатори – "Авто Євро Сила", - з’ясували, що за каральним провадженням стоїть голова Державної фіскальної служби Мирослав Продан. Його ж підтримали прем’єр та міністр внутрішніх справ.

Водії вимагають звільнити цих чиновників та виступають проти свавілля правоохоронців, яке, як вони вважають, може стати нормою у регіонах. Крім того, вимагають вони й ухвалення законопроектів, які дозволять розмитнити машини та знизити податкове навантаження при ввезенні іномарок в Україну.

Олег Ярошевич, керівник організації "Авто Євро Сила":

"Ми з вами стали такою жертвою, або хлопчиками для биття. Я думаю, що ми цього не дозволимо і ми відстоїмо свої інтереси. І сьогодні ми з вами маємо з вами унікальний шанс перед канікулами Верховної Ради домогтися своїх вимог. На сьогодні ми будемо в обов'язковому порядку вимагати скасування абсолютного акцизу. Я думаю, що підтримає кожен із вас, тому що це основне, що нас бентежить".

Активісти заявили: поняття "розтаможка" українська влада придумала ще у 90-х роках. Відтоді нічого радикально не змінилося – співвітчизники заробляють копійки, та за "задоволення" платять у рази більше, ніж водії в інших країнах.

Валерій, учасник акції:

"У жодній країні світу такого немає, як у нас. "розтаможка"… людей роздягають. Ми найбідніше держава, у нас найбільша "розтаможка". Треба, щоб було так, як у Європі… хоча б 500 євро з машини. Тоді буде більш-менш нормально".

Анатолій, учасник акції:

"Коли наш виробник заплакав, що я криворукий і жопорукий і не можу зробити автомобіля, достойного європейського автомобіля, у нас з'явилася перша "розтаможка". З тих пір кожен уряд маючи наповнити бюджет, "типу бюджет", він піднімав цей акциз на вживані автомобілі. Тому у нас Lanos сьогодні коштує 10 тисяч тоді, коли у Росії – 5".

Водії запевняють: їм набагато вигідніше пригнати машину з декількох причин. По-перше, коштує вона не набагато дорожче за авто вітчизняного виробника. А, по-друге, якщо ціна й вища, то транспорт більш якісний і не розсипається на ходу…

Анатолій, учасник акції:

"Коли я вперше приїхав сюди, 6 вересня минулого року, у мене ще була українська машина. Але потім я її продав і купив на "євробляхах". За ці гроші, які я виручив за свою потриману машину 30-літню, я пригнав автомобіль 15 років йому, коли Lanos і поруч не стояв. Я пригнав Opel Omega 2003-го року, він по розходу палива такий, як Lanos".

Мітингувальники подавали десятки позовів до судів – результату поки немає. Тому вони підготували звернення до Верховної Ради, Кабміну та Адміністрації Президента, задекларувавши там свої вимоги.

Наміри "євробляхерів" серйозні. І якщо до них не дослухаються – обіцяють заблокувати не тільки центр столиці, який вже із шостої ранку стоїть у заторах, а й стратегічно важливі дороги до аеропортів "Бориспіль", "Київ" й основні траси по всій Україні.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram