Робітники "ДніпроАзоту" пішли на Кабмін
Загрузка плеера...

У середу, 11 липня, Кабінет Міністрів України оточили з усіх сторін. Не тільки "євробляхери", на урядовців посунули й співробітники підприємства "ДніпроАзот", роботу якого зупинили ще у середині червня через високі ціни на газ.

Раніше активісти збиралися у Кам’янському, та нічого не досягнули й вирішили йти на Київ. Близько двох тисяч співробітників хімічної промисловості пройшли проїжджою частиною від станції метро "Олімпійська" до Кабміну. Більшість були одягнені у форму та помаранчеві каски.

Головні вимоги пікетувальників - виплата зарплатних боргів та відновлення роботи підприємства. Акцію обіцяють не припиняти, поки урядовці не виконають всі умови.

До речі, зупинення роботи "ДніпроАзоту" – проблема не тільки співробітників заводу, а й усієї держави. Адже тепер країна на грані екологічної катастрофи.

Це підприємство – єдиний в Україні виробник хлору, запаси якого майже вичерпалися. І тепер водоканали б’ють на сполох: у кращому хлору для очищення води вистачить на 20 днів… Як бути далі – ніхто не знає. У "Київводоканалі" кажуть: якщо ситуація не зміниться, у столиці введуть графік подачі холодної води.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram