Українські банки хочуть знати про громадян усе
Загрузка плеера...

Українські банки хочуть знати про громадян усе. Відтепер відмова клієнта пройти першу або повторну верифікацію (детальну перевірку даних) може стати підставою для блокування операцій за рахунком. А якщо людина надасть недостовірну інформацію про себе або свої перерахування, їй взагалі можуть закрити рахунок.

Вдаватися до таких жорстких заходів банкам дозволив регулятор. Правила виписав у відповідному листі. Про це повідомило видання UBR.ua.

Згідно з повідомленням, у листі Нацбанку йдеться про те, що банк відразу повинен припинити обслуговування людини, якщо та спробує ввести його працівника в оману неправдивою інформацією або надала підроблені документи (в цьому випадку викликається поліція). Будь-які операції  клієнта важатимуться високоризиковими, і банк може бути суворо покараний Нацбанком за їх проведення.

Відтак НБУ вимагає від фінустанов проводити глибоку перевірку кожної людини. І в разі необхідності запитувати додаткові документи не тільки у неї, а й у третіх осіб. Це можуть бути і органи влади та інші юрособи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram