МОЗ не бореться із кором: хворих стало більше
Загрузка плеера...

Ситуація з кором заходить в глухий кут. Попри заяви пані Супрун про закупівлю вакцин проти захворювання, щотижня кількість заражених аж ніяк не зменшується, а навпаки – зросла на 9%. Так, впродовж останніх семи днів в Україні на антропонозний вірус захворів 1021 українець.

Тепер, за оновленою інформацією, цього року на кір захворіли 25 008 осіб, серед яких 14 923 дитини.

І знову ж таки, під прицілом вірусу перебувають Львівщина, Закарпаття, Івано-Франківщина, Одещина, Київщина й Тернопільщина.

Шкода, проте навіть летальні випадки не стають рушієм для МОЗу. Усе, на що спромоглася недоміністерка та її команда – провести імунізацію від кору для дорослих із груп ризику, а от неповнолітні залишилися поза увагою. Ну і що, що найбільше від інфекційного захворювання померло саме дітей. у відомстві пояснили, що таке рішення прийняли, оскільки силовики, освітяни, медики і студенти проживають у спільному просторі й найбільше ризикують заразитися. Про це сказано і у відповідному наказі міністерства.

Повідомляється, що для вакцинації раніше згаданих груп людей в Україні є в наявності 796 тисяч доз вакцин.

Експерти ж переконані, що відомство рухається в не зовсім правильному напрямку, адже першочергово потрібно зважати на дітей, адже їхній імунітет найменше здатен боротися із вірусом кору.

Джерело: відео YouTube, фото з відкритих джерел

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram