Холодницький поставив Ситнику діагноз і послав до лікаря
Загрузка плеера...

НАБУ і САП – організації, які працюють в парі. І керівники обох органів, навіть після скандалу з прослуховуванням Холодницького, дотримуються принципів дуету. Якщо один виступив із заявою, то інший також не може стояти осторонь. Цього разу першим взяв слово Артем Ситник, директор Національного антикорупційного бюро. І от голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький відповів партнеру, чи то пак опоненту.

Після того, як Ситник пожалівся на погрози з боку голови САП, Холодницький поставив колезі діагноз. Очільник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вважає, що у директора НАБУ параноя. Ситнику нібито постійно ввижається, як йому намагаються помститись, стежать за ним і прослуховують. Тож Холодницький порадив колезі сходити до психіатра і пообіцяв, що принаймні він мститися Ситнику не буде.

Холодницький додав, що періодично замислюється про відставку. За його словами, це пов'язано із втомою, а не зі звинуваченнями на його адресу. Втім, залишати крісло голови САП Назар Іванович не планує. Антикорупціонер стверджує, що ще хоче попрацювати і довести до кінця деякі справи. Нещодавно Холодницький подав до суду, щоб заборонити слідчим використовувати проти нього аудіозаписи з його кабінету.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram