США назвали Іран країною-терористом
Загрузка плеера...

Держсекретар США Майк Помпео звинуватив Іран в організації терактів. Політик впевнений, що країна використовує для цього свої дипломатичні відомства. Свою заяву Помпео зробив під час візиту до Об'єднаних Арабських Еміратів.

Представник Вашингтона стверджує, що Тегеран причетний до планування і проведення атак у Європі. Для цього, на думку американця, використовують іранські посольства за кордоном. У якості прикладу Помпео навів випадок у Франції, де громадян Ірану затримали за підготовку теракту у Парижі. Іранських дипломатів ловили в Австрії та в Німеччині. Політик пригрозив Тегерану, заявивши, що терористична діяльність потягне за собою високу ціну.

Іранське питання мають обговорити у Брюсселі на саміті НАТО. Сюди вже прибули президент Сполучених штатів Дональд Трамп та держсекретар Майк Помпео. США хочуть посилити тиск на Іран. Натомість Великобританії, Франції та Німеччині, які залежні від іранської нафти, запропонують паливо із Саудівської Аравії.

Тим часом Дональд Трамп має інші завдання. Президент США звинуватив країн-членів НАТО у затримці виплат. До того ж, внески, які мали б становити 2% ВВП, рідко дотягують до цієї величини.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram