День шоколаду: гурмани смакують, ділки заробляють
Загрузка плеера...

11 липня відзначають найсолодше свято – Всесвітній день шоколаду. Ласуни і гурмани відвідують виставки, музеї, ярмарки із солодощами, ходять на смачні майстер-класи та дегустації, де куштують плитки різноманітного приготування…

Чорний, молочний, білий, десертний, пористий, діабетичний… з горішками, фундуком, родзинками… Шоколад не тільки смачний, а й корисний. Він нормалізує тиск, знижує рівень холестерину у крові, підвищує імунітет, швидко втамовує голод, покращує розумову діяльність, знімає стрес та робить людей щасливими!  

Справжні поціновувачі готуються до свята завчасно. Дехто прикрашає свій будинок і весь день харчується шоколадними пудингами й еклерами. Хтось робить масаж або шоколадне обгортання.

Для декого цей день – привід завітати до спеціального готелю на кшталт Etruscan Chocohotel в італійському Перуджі. Там у в кожному номері накрито солодкий стіл, в фойє розташовується магазин із ласощами з усього світу, а номери мають назви різних сортів шоколаду.

Цього дня можна покататися в "шоколадному поїзді" у Швейцарії, відвідати музей у Бельгії, побували у німецькій Шоколандії, де на свято для відвідувачів влаштовують справжнє шоу! А той, хто шаленіє від цих ласощів, може сміливо купувати квиток до США – там свято двічі на рік!

Можливо, скоро й ми унаслідуємо цю американську традицію. Адже у країні, на території якої стільки магазинів із шоколадом одного виробника, час вже й національне свято запровадити!

Тим паче, що вітчизняний шоколад вже полюбляють у Болгарії, Румунії, Польщі, Німеччині, Чехії, Росії… Щороку наші підприємці виробляють тонни цієї смакоти, експортують її все більше та більше, за що, безумовно, й мають великі прибутки!

А пересічним українцям залишається або влаштуватися на шоколадну фабрику й стати частиною такого грандіозного бізнесу, або ж просто купувати "їжу Богів"… на яку вистачить зарплати… і радіти. Бо гріх не веселитися після того, як поїси солоденького!

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram