Корупція в Міноборони: НАБУ затримало людину на допиті
Загрузка плеера...

Правоохоронці відзвітували про затримання одного з фігурантів справи про корупцію в Міністерстві оборони. Правда, йдеться про представника компанії "Трейд Коммодіті", який добровільно з'явився на допит до Національного антикорупційного бюро України.

Володимир Гарькавий, комерційний директор фірми, яка продавала державі дизельне пальне, переховувався від слідчих з листопада минулого року. В Україну він повернувся лише в понеділок – і одразу ж попрямував до НАБУ. Проте детективи не вважають, що чоловікові закортіло поговорити про свої корупційні оборудки. Справа в тому, що у Гарькавого завершився термін дії закордонного паспорта, тож фігуранту справи просто довелось повернутись на батьківщину. Прикметно, що прикордонники навіть не спробували затримати чоловіка, хоча він давно був оголошений в розшук.

Зазначимо, що першими про затримання Гарькавого повідомили його адвокати. Юристи зазначили, що чоловікові довелось дві години чекати прийому, а рішення про оголошення в розшук втратило чинність ще в квітні.

Ані юристи, ані правоохоронці поки не повідомили, про що розмовляли з директором "Трейд Коммодіті".

Нагадаємо, наприкінці минулого року стало відомо, що чиновники з Міноборони вивели з бюджету 149 млн грн, закупивши дизель за завищеною ціною. До оборудки вважають причетним заступника міністра Павловського.

Джерело відео: YouTube, Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram