Ох, ці жінки: Гонтарева знову заплуталась у декларації
Загрузка плеера...

Виправляла-виправляла, та до кінця не виправила… Після перевірки детективами НАБУ декларації екс-очільниці Нацбанку за 2016 рік, Валерії Гонтаревій довелося вносити зміни у документ.

Чиновниця виправила кілька пунктів: доходи родини у вигляді дивідендів та додаткового блага, інформацію про корпоративні права сина та його зарплатню, дату придбання авто. Підмарафетила Гонтарева й деяку конфіденційну інформацію, зокрема, реєстраційні та кадастрові номери частини нерухомості.

Здавалося б, Валерія Олексіївна, яка доклала чимало зусиль, аби зруйнувати банківську систему України, стала на шлях істинний… Правоохоронні органи та детективи НАБУ пробачили її "розсіяність" під час заповнення електронної декларації і вдячна чиновниця виправила помилки! Може, декому варто взяти з неї приклад?

Але ні! Тому що й тут Гонтарева не втрималася від махінацій. Ах, ця жіноча пам’ять! Взяла й "забула" прописати у витратах головне, за що її так "жучили" антикорупціонери – сімейний відпочинок на Мальдівах.

Подумаєш… хіба це перший посадовець, який злітав на теплі острови? Багато українських можновладців вже ніжилися на сонячних пляжах. А тут тобі на, причепилися до екс-глави НБУ!

До речі, сама Гонтарева неодноразово хизувалася тим, що відпочинок обійшовся їй не так вже й дорого – якихось там 78 тисяч гривень! Менше від 250 неоподаткованих мінімумів? Менше! Це ж не кримінал, то ж можна і не декларувати…

Пізніше слідство, звичайно, наполягало, що поїздка коштувала значно дорожче – близько 250 тисяч гривень. Та, певно, це пані Гонтареву вже не хвилює. Що їй якісь там антикорупціонери, Генпрокуратура… Керуючи національним регулятором країни, важко тримати себе в руках – навколо одні спокуси… Захотіла – "спіонерила" декілька мільйонів! Не захотіла – теж "спіонерила". Ой, ця жіноча нестриманість!..

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram