Чергові байки від Супрун про телефони і бахіли
Загрузка плеера...

Два роки виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун знову вигадала кілька заборон, аби українцям жилося легше. Нові лайфхаки вона оприлюднила на сторінці Facebook.

Спочатку головна лікарка країни застерегла користуватися будильником на телефоні. Каже ліпше його замінити на звичайний годинник. Мабуть, такий зі стрілками і дзеленчанням. Мовляв, якщо телефон буде знаходитися поруч, то не вдасться виспатися, бо рука увесь час тягнутиметься до гаджета. А це вже схоже на якусь хворобу, якщо руки постійно шукають телефон. Та навряд чи в такому випадку обійтися лише порадами від пані Уляни. Допомогти у лікуванні "Смартфономанії" може тільки серйозне втручання медиків. Можливо пацієнта треба навіть підшивати чи кодувати?

А ще Супрун вважає, що треба якнайчастіше вимикати телефон. Бо бути поза межами досяжності, це дуже корисно. Так, особливо, коли тебе шукають на роботі чи рідні. Іноді виникає враження, що головна лікар України живе не в сучасному світі, де все автоматизоване і загаджетизоване, а десь в іншому вимірі. З такими порадами треба повертатися до поштових голубів та ранкових півнів.

А ще неповноцінний міністр вирішила потужно вдарити по виробниках бахіл. Так вона закликала лікарняні заклади відмовитися від їх користування. Мовляв, від інфекцій вони не захищають. Що ж тепер будуть робити продавці та виробники цих поліетиленових спецзасобів? Терпітимуть мільйонні збитки. Та й прибиральницям роботи побільшає, а зарплата у них і так маленька.

От тільки цікаво, чому цілих два роки на посаді в.о. міністра Уляна Супрун мовчала? Раніше бахіли захищали від бактерій, а тепер ні. Може продавці спеціального взуття забули поділитися заробітком, або поліетилену в Україні вже бракує? Хтозна, звідки з'являються такі цікаві думки в голові Супрун. Але такі постійні лайфхаки від головного лікаря країни інколи викликають подив.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram