Підсумки вівторка, 10 липня
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork підбиває підсумки дня і пропонує добірку головних новин вівторка, 10 липня, які ви могли пропустити:

Поліцейський побив людину у метро

У метрополітені Києва на станції "Контрактова площа" правоохоронець кийком побив чоловіка. Запис з побиттям опублікували у спільноті "Типичний Киев" у Facebook.

У Таїланді усіх дітей витягнули з печери

У Таїланді врятували всіх застряглих у затопленій печері. Останніми витягнули тренера дитячої футбольної команди та школяра. 23 червня в провінції Чіанграй на півночі Таїланду зникли 12 юних футболістів та їх тренер.

Саудівські жінки отримали новий дозвіл

Жінкам Саудівської Аравії ще дещо вперше в історії дозволили – тепер їм можна працювати нотаріусами. Міністерство юстиції вже видало ліцензії 12 жінкам і вони мають право роби все, що в повноваженнях нотаріуса.

У Вінниці правоохоронці обшукали ДФС

Правоохоронці проводять обшуки у Державній фіскальній службі у Вінницькій області. Українські журналісти припускають: причиною обшуків може бути справа, пов'язана з вимогою хабарів від підприємців, які займаються горіховим бізнесом

Спека у Канаді вбила десятки людей

Через небувалу спеку у канадській провінції Квебек від початку липня загинуло вже 70 людей. У жертв аномально високої температури не було вдома кондиціонерів і були хронічні захворювання.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram